Péntek • 19:00
KKC Hviezda
A DADA Revue Paľo Seriš szerző és előadó játékos komédiás kollázsa.
A dinamikus és közvetlen one-man show specialistája a színház, stand-up, pantomim és tánc kombinációját alkalmazza. Inspirációt merít a hétköznapi életekből, amelyeket könnyedséggel és vad tempóval tálal. Mindezt dadaista játékossággal kreatív koktéllá formálja, tele sketcsekkel és improvizációval, amely általában tisztító nevetéssel zárul. A DADA Revue az életöröm, a játék és a performer és a közönség találkozásának ünnepe.
Rendező: Dalibor Buš
Dramaturgia: Matěj Randár
Szupervízió: Bolek Polívka
Szcenográfia: Bernadett Királyová
Szerző és színész: Pavol Seriš
A jegyeket a KIC pénztárán is megvásárolhatja.
A jegyeket kérheti postázva vagy használhat elektronikus jegyeket (e-mailben küldve), amelyek 2 formátumban érhetők el - PDF a házi nyomtatásra vagy másolószalonban, és PNG QR-kódokkal az okostelefonokhoz.
A Maxiticket.sk garantálja a jegyek hitelességét. A Maxiticket.sk weboldalain az eseményekhez eredeti jegyeket vásárol. A Maxiticket.sk nem vállal felelősséget a másodlagos weboldalakon vásárolt jegyekért. Ez az értékesítési mód nincs támogatva a cég által, és semmilyen kapcsolatban sincs vele.
A támogatás értékesítéséhez
Kérdése van? Kérjük, írja meg nekünk e-mailben a podpora@maxiticket.sk címen, és mi a lehető leghamarabb válaszolunk Önnek.