Rytmus, Dara, Separ & DMS

Štvrtok
31
aug
18:00
hod.
Trnava, 2017
Kúpiť vstupenky  
 Cena od 11.00 EUR
Rytmus, Dara, Separ & DMS

Mestský amfiteáter, Halenárska 20, Trnava
31.08.2017 18:00, Mestský amfiteáter

Koncert v trnavskom Amfiku

Ukončite leto 31.8.2017 na koncerte s Rytmusom, Darou a Separom & DMS priamo v Trnave.
+ Hypeman Osťo

Zakúpte si online vstupenky za výhodnejšiu cenu 11€ (limitovaný počet) už teraz!
Dodávame elektronické vstupenky v 2 formátoch!

PDF je určené pre tlač na čiernobielej, alebo farebnej A4 tlačiarni. Druhý formát je PNG s QR kódom, ten sa len zobrazí čítačke na obrazovke vášho smarfónu (netreba nič tlačiť). Online predaj vám doručí vstupenky na e-mail do 5 minút! Platba kartou ľubovoľnej banky je realizovaná cez overené platobné brány slovenských bánk. V prípade potreby vieme zrealizovať rezerváciu cez e-mail support@maxiticket.sk a následnú úhradu bežným bankovým prevodom.

Miesto konania: Mestský amfiteáter Trnava, Halenárska 20
Organizátor podujatia: Andy production
Facebook udalosť koncertu: https://goo.gl/5hkhkj

Vstupenky

  • Vstupenky v predpredaji ... prvých 200ks ... 10 EUR, následne 11 EUR
  • V deň koncertu predaj na pokladniach .... 16 EUR
Vstupenky nie sú viazané na miesto. Koncert sa uskutoční za každého počasia.

Koncerty v iných mestách

Podpora predpredaja lístkov

Máte otázky ohľadne koncertu alebo akýkoľvek problém pri kúpe?
Napíšte nám na mail support@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase.

Dara Rolins

Darina Rolincová, umeleckým menom Dara Rolins, sa narodila siedmeho decembra v roku 1972 v Bratislave. Narodila sa ako druhá dcéra Zlatky a Dušana Rolincovcov. Už ako štvorročná vystúpila po prvýkrát pred televíznu obrazovku. Skoro dva roky vystupovala ako profesionálka v rôznych detských reláciach. V najznámejšej slovenskej detskej relácii Dara získala obdiv a úspech. Týmto úspechom jej začala hudobná kariéra. V dvanástich rokoch si Dara zaspievala s Karlom Gottom úspešný hit "Zvonky štěstí ". Československý šoubiznis ju vyzdvihol do hudobného popredia. Študovala i na konzervátoriu v Prahe, kde sa nakoniec presťahovala zo svojho bydliska. Na konzervátoriu mala hodiny herectva, spevu aj tanca. Po svojom veľkolepom debute Dara vydala viac než desať hudobných albumov a nahrala mnoho úspešných pesničiek . Dara sa stala i vynikajúcou herečkou. Už v roku 1981 dostala ponuku účinkovať v detskom televíznom filme Zázračný autobus. Do roku 1990 natočila ďaľšie štyri televízne filmy, ako sú Labula, Tam je hviezda Sírius, Falešný princ a Takmer ružový príbeh. Po skončení filmovej tvorby sa ukázala v televíznych hudobných seriáloch Šaráda , Eso i v televíznej talkshow Uvolněte se, prosím. Dara dokonca dostala miesto porotkyne v slovenskej hudobnej megashow Slovensko hľadá Superstar v roku 2007.

Rytmus

Raper, vlastným menom Patrik Vrbovský, sa narodil v roku 1977 v Piešťanoch. Rapu sa venuje už od začiatku 90. rokov a v roku 1994 vyhráva freestylovú súťaž Bitka slov. Prakticky v tom čase sa automaticky dostáva medzi najrešpektovanejších zástupcov slovenskej hip-hopovej scény, ktorá sa práve začiatkom 90. rokov začína formovať. Príliš veľa príležitostí na koncerty síce nemajú, ale relatívne rýchlo sa rozrastajú. Neskôr je spoluzakladateľom skupiny Kontrafakt, ktorú môžeme považovať za najúspešnejšiu slovenskú hip-hopovú skupinu. Najmä ich vplyvom a rešpektom v médiách (aj keď nie v takej miere ako mainstreamové skupiny) prežíva slovenský rap a vlastne celá hip-hopová kultúra absolútnu revolúciu. V roku 2006 vydáva Rytmus svoj debutový album Bengoro a v roku 2009 druhý sólový album Si zabil.

Ďaľšie informácie [www.andy-production.sk]

Štvrtok
31
aug
18:00
hod.
Trnava, 2017
Kúpiť vstupenky  
 Cena od 11.00 EUR