Dara & Rytmus & Kali

Štvrtok
24
aug
20:00
hod.
Šaľa, 2017
Kúpiť vstupenky  
 Cena od 12.00 EUR
Dara & Rytmus & Kali

Amfiteáter Šaľa, Školská, Šaľa
24.08.2017 20:00, Amfiteáter Šaľa

Koncert v amfiteáteri Šaľa

Ukončite leto 24.8.2017 na koncerte s Rytmusom, Darou, Kalim priamo v Šali.
+ Hypeman Osťo

Zakúpte si online vstupenky za výhodnejšiu cenu 11€ (limitovaný počet) už teraz!
Dodávame elektronické vstupenky v 2 formátoch!

PDF je určené pre tlač na čiernobielej, alebo farebnej A4 tlačiarni. Druhý formát je PNG s QR kódom, ten sa len zobrazí čítačke na obrazovke vášho smarfónu (netreba nič tlačiť). Online predaj vám doručí vstupenky na e-mail do 5 minút! Platba kartou ľubovoľnej banky je realizovaná cez overené platobné brány slovenských bánk. V prípade potreby vieme zrealizovať rezerváciu cez e-mail support@maxiticket.sk a následnú úhradu bežným bankovým prevodom.

Miesto konania: Mestský amfiteáter Šaľa, Školská
Organizátor podujatia: Andy production
Facebook udalosť koncertu: https://goo.gl/Uor7Be

Vstupenky nie sú viazané na miesto. Koncert sa uskutoční za každého počasia.

Vstupenky

  • Vstupenky v predpredaji ... 12 EUR (cena platí pre limitovaný počet lístkov)
  • V deň koncertu predaj na pokladniach .... 16 EUR

VIP Vstupenky

  • Cena: 33 EUR
  • sektor VIP pod stanom
  • V cene je zahrnuté: alko - fľaša vína, nealko - minerálka

Koncerty v iných mestách

Podpora predpredaja lístkov

Máte otázky ohľadne koncertu alebo akýkoľvek problém pri kúpe?
Napíšte nám na mail support@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase.

Dara Rolins

Darina Rolincová, umeleckým menom Dara Rolins, sa narodila siedmeho decembra v roku 1972 v Bratislave. Narodila sa ako druhá dcéra Zlatky a Dušana Rolincovcov. Už ako štvorročná vystúpila po prvýkrát pred televíznu obrazovku. Skoro dva roky vystupovala ako profesionálka v rôznych detských reláciach. V najznámejšej slovenskej detskej relácii Dara získala obdiv a úspech. Týmto úspechom jej začala hudobná kariéra. V dvanástich rokoch si Dara zaspievala s Karlom Gottom úspešný hit "Zvonky štěstí ". Československý šoubiznis ju vyzdvihol do hudobného popredia. Študovala i na konzervátoriu v Prahe, kde sa nakoniec presťahovala zo svojho bydliska. Na konzervátoriu mala hodiny herectva, spevu aj tanca. Po svojom veľkolepom debute Dara vydala viac než desať hudobných albumov a nahrala mnoho úspešných pesničiek . Dara sa stala i vynikajúcou herečkou. Už v roku 1981 dostala ponuku účinkovať v detskom televíznom filme Zázračný autobus. Do roku 1990 natočila ďaľšie štyri televízne filmy, ako sú Labula, Tam je hviezda Sírius, Falešný princ a Takmer ružový príbeh. Po skončení filmovej tvorby sa ukázala v televíznych hudobných seriáloch Šaráda , Eso i v televíznej talkshow Uvolněte se, prosím. Dara dokonca dostala miesto porotkyne v slovenskej hudobnej megashow Slovensko hľadá Superstar v roku 2007.

Rytmus

Raper, vlastným menom Patrik Vrbovský, sa narodil v roku 1977 v Piešťanoch. Rapu sa venuje už od začiatku 90. rokov a v roku 1994 vyhráva freestylovú súťaž Bitka slov. Prakticky v tom čase sa automaticky dostáva medzi najrešpektovanejších zástupcov slovenskej hip-hopovej scény, ktorá sa práve začiatkom 90. rokov začína formovať. Príliš veľa príležitostí na koncerty síce nemajú, ale relatívne rýchlo sa rozrastajú. Neskôr je spoluzakladateľom skupiny Kontrafakt, ktorú môžeme považovať za najúspešnejšiu slovenskú hip-hopovú skupinu. Najmä ich vplyvom a rešpektom v médiách (aj keď nie v takej miere ako mainstreamové skupiny) prežíva slovenský rap a vlastne celá hip-hopová kultúra absolútnu revolúciu. V roku 2006 vydáva Rytmus svoj debutový album Bengoro a v roku 2009 druhý sólový album Si zabil.

Kali

Koloman Magyary (* 29. december 1982), známy pod umeleckým menom Kali, je slovenský raper pochádzajúci z Petržalky, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008. Jeho debutový album, Pod maskou je pravda vydal v roku 2010. Ďalší album, Načo čakať, vyšiel rovnako v roku 2010. V roku 2011 pokračoval albumom Koniec je nový začiatok. Kvôli finančným problémom mal tento album byť posledný, avšak Kalimu v tejto situácií pomohol Don Čičo, čo sa odrazilo v roku 2013, keď vyšiel diss, Škola rapu, na ktorom hosťoval rapper Momo, kde narážal na Kaliho, že sa nechal okoňovať. V roku 2017 sú však s Momom podľa Kaliho slov, dobrí kamaráti. Už po vydaní albumu Zlý Príklad, v rozhovore pre High-Life, sa priznal, že chce ukončiť svoju kariéru, že má na pláne ešte jeden album a nakoniec dvojalbum Dezert. Na pláne mal album Psycho, ten bol však neskôr premenovaný na Dezert a tým sa stal Kaliho posledným plnohodnotným albumom. Na zimu 2018 plánuje vydať zbierku svojich najúspešnejších vecí, prenahratých so živou kapelou. Po vydaní tejto zbierky k nej plánuje posledné turné, rovnako so živou kapelou a nakoniec chce svoju kariéru v roku 2019 definitívne ukončiť.

Ďaľšie informácie [www.andy-production.sk]

Štvrtok
24
aug
20:00
hod.
Šaľa, 2017
Kúpiť vstupenky  
 Cena od 12.00 EUR