DUO JAMAHA - záhorácka paráda

Pondelok
22
jan 18
19:00
hod.
Trnava, 2018
Kúpiť vstupenky  
 Cena 10.00 EUR
 voľné miesta: 82
DUO JAMAHA - záhorácka paráda
Kino Hviezda Trnava, Paulínska 1, Trnava
22.01.2018 19:00, Kino Hviezda Trnava


DUO JAMAHA
Záhorácka paráda

Hosť: Black Band
Organizátor podujatia: Jana Zvonárová- JANPET partners

Chcete darovať vstupenky ako darček bez cien? Zadajte v košíku kupón vianoce.

POP-ZÁBAVA pre všetky vekové generácie, to je hudobná skupina D U O J A M A H A (Alfons&Marian) pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci.

Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou ,,Tanz mit mir heute Nacht´´za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Výber piesní tejto hudobnej skupiny je multižánrový pre všetky vekové generácie, ktorý je zárukou skvelej zábavy. Repertoár tvorí vlastná tvorba, okrem vlastnej tvorby nechýbajú ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce, zahraničné hity, či moderné remixy

Vystúpenia DUO JAMAHA sú zamerané na koncertné vystúpenia, zábavné hudobné programy, estrády, svadby, zábavy, oslavy, plesy, firemné večierky, či iné kultúrno-spoločenské akcie.

Kapela v súčasnej zostave pôsobí v televíznych projektoch česko-slovenskej televízie ŠLÁGER TV, kde prezentuje svoje piesne a videoklipy natáčané z domáceho, ale aj zahraničného prostredia.Kapela pôsobí nielen na celom Slovensku, ale aj v Čechách a v zahraničí.

Vstupné: 10 Eur

Vstupenky sú viazané na miesto.

Koncerty v iných mestách

Podpora predaja lístkov

Máte otázky? Napíšte nám prosím na e-mail support@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase.

Pondelok
22
jan 18
19:00
hod.
Trnava, 2018
Kúpiť vstupenky  
 Cena 10.00 EUR
 voľné miesta: 82