Duo Jamaha, Sládkovičovo

Piatok
13
apr
19:00
hod.
Sládkovičovo, 2018
Kúpiť vstupenky  
 Cena 9.00 EUR
 voľné miesta: 18
Duo Jamaha, Sládkovičovo

Inovatech - prednášková sála, Fučíkova 460, Sládkovičovo

Tiež odporúčame
Marie Rottrová Banská BystricaMarie Rottrová PrešovMDD v City ArénePeter Cmorik & Marek Wolf: krst albumu "K výškam"
13.04.2018 19:00, Inovatech - prednášková sála


DUO JAMAHA
vo veľkej sále Inovatech v Sládkovičove

Hosť: Jadranka
Organizátor podujatia: Peter Zvonár-JANPET light.

POP-ZÁBAVA pre všetky vekové generácie, to je hudobná skupina DUO JAMAHA (Alfons&Marian) pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci.

Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou ,,Tanz mit mir heute Nacht´´za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Výber piesní tejto hudobnej skupiny je multižánrový pre všetky vekové generácie, ktorý je zárukou skvelej zábavy. Repertoár tvorí vlastná tvorba, okrem vlastnej tvorby nechýbajú ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce, zahraničné hity, či moderné remixy.

Vystúpenia DUO JAMAHA sú zamerané na koncertné vystúpenia, zábavné hudobné programy, estrády, svadby, zábavy, oslavy, plesy, firemné večierky, či iné kultúrno-spoločenské akcie.

Kapela v súčasnej zostave pôsobí v televíznych projektoch česko-slovenskej televízie ŠLÁGER TV, kde prezentuje svoje piesne a videoklipy natáčané z domáceho, ale aj zahraničného prostredia.Kapela pôsobí nielen na celom Slovensku, ale aj v Čechách a v zahraničí.

Vstupné: 9 Eur

Vstupenky sú viazané na miesto.

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Podpora predaja lístkov

Máte otázky? Napíšte nám prosím na e-mail support@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase.

Facebook udalosť podujatia.

Ďaľšie informácie [www.duojamaha.sk]

Piatok
13
apr
19:00
hod.
Sládkovičovo, 2018
Kúpiť vstupenky  
 Cena 9.00 EUR
 voľné miesta: 18